Czytaj
Co oglądać w Halloween? - ilustracja

Co oglądać w Halloween?

Oceń 2

Zachodni zwyczaj zdążył z powodzeniem zadomowić się i tutaj. Widać to zwłaszcza w galeriach handlowych, gdzie poprzebierane dynie reklamują najnowsze kolekcje oraz w knajpach, w których halloweenowych atrakcji nie braknie. Jeśli męczy was ta maskarada zawsze można wykorzystać wieczór 31 października na swój sposób i spędzić go po prostu z rodziną np. przy dobrym filmie. A familijnych produkcji, idealnych na tą okazję, nie brakuje. Poniżej wybraliśmy parę ciekawych pozycji. Z chęcią poznamy również wasze - podzielcie się nimi w komentarzu.

Scooby-Doo na Wyspie Zombie

Ten psiak zawsze wpada w tarapaty, ale razem ze swoimi przyjaciółmi spada na cztery łapy. Tym razem Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszają na tajemniczą wyspę w poszukiwaniu prawdziwych potworów. Będzie czego się bać! 

Kacper

Tą pozycję dobrze znają rodzice, natomiast dzieciaki zapewne już niekoniecznie. A kto pokazał nam jako pierwszy, że duchy nie są straszne. Pełen uroku i rezolutny duszek Kacper, który w swoją przygodę wciągnął Kat - nastoletnią wówczas Christinę Ricci. 

Harry Potter i Kamień filozoficzny

Przy tym filmie role się odwracają - to zapewne dzieci mają więcej do powiedzenia o Harrym Potterze niż starsi, jednakże ten film powinien spodobać się i jednym i drugim. Jeżeli nigdy nie mieliśmy okazji, by obejrzeć ekranizację powieści J.K. Rowling koniecznie musicie zacząć od pierwszej części. Pełna magii, momentami mroczna, ale i zabawna produkcja pokazuje również co to znaczy prawdziwa przyjaźń oraz, że dobro wygrywa ze złem. Film raczej dla starszych dzieciaków.

Tata duch

Bill Cosby swojego czasu miał bardzo dobre show, pamiętacie jego w roli zabawnego ojca całkiem obszernej rodzinki? Czas teraz na trochę inną postać taty - tatę ducha. Tym razem Cosby powraca na ziemię, by zaopiekować się swoimi bliskimi, nie zabraknie przy tym dobrego humoru. Pozycja sprzed dwóch dekad podobnie, jak Kacper, ale z pewnością miło do niej powrócić.

Potwory kontra Obcy

O potworach była już tutaj mowa i tutaj fabuła na pozór wygląda na podobną. Spadający meteoryt trafia Susan - przyszła panna młoda, która dla rzeszy potworów staje się po prostu olbrzymką. Jako dosyć niewygodna postać dla tajnej agencji rządowej zostaje uwięziona, jednak dzięki temu poznaje niezwykłych: Pana Karalucha, Boba i innych. Animacja w przewrotny sposób opowiada o Strefie 51 - amerykańskiej bazie wojskowej, a zarazem bardzo tajemniczym miejscu, które do dziś jest tematem wielu spekulacji na temat rzekomego lądowania tam istot poza ziemskich. Dla tych, którzy zamiast się bać, wolą się pośmiać. 

Dodaj komentarz

Powrót

Popularne artykuły

Rozwiń
Rockandrollowy Pluszak

Wszystkie utwory

Rockandrollowy Pluszak - okładka

Rockandrollowy Pluszak

00:58
Wesoły Miś Eryś i przyjaciele - okładka

Wesoły Miś Eryś i przyjaciele

02:26
Miś Patryś i pierwszy śnieg - okładka

Miś Patryś i pierwszy śnieg

03:32
Mój mały przyjaciel - okładka

Mój mały przyjaciel

01:22
Zdrowieje z Misiem Farmakusiem - okładka

Zdrowieje z Misiem Farmakusiem

03:04
Zdzisiek i czary - okładka

Zdzisiek i czary

00:43
Magiczna przygoda Misia OLI - okładka

Magiczna przygoda Misia OLI

01:18
Miś bez imienia - okładka

Miś bez imienia

02:43
Zakochany Miś - okładka

Zakochany Miś

03:29
Bardzo kochany miś - okładka

Bardzo kochany miś

01:02
Miś na dobranoc - okładka

Miś na dobranoc

00:50
Ubraniowa zagadka - okładka

Ubraniowa zagadka

01:33

Ulubione utwory