Czytaj
Propozycje prezentowe dla dziecka - ilustracja

Propozycje prezentowe dla dziecka

Oceń 124

Do świąt jeszcze miesiąc, a założę się, że niektórzy z Was już wypatrują pierwszych prezentów. I bardzo dobrze! Im wcześniej to zrobimy, tym skuteczniej ominiemy wszystkie te ciągnące się na kilometr kolejki. Wcale nie jest powiedziane, że kupimy nasze suveniry drożej. Wystarczy dobrze poszukać!

Poniżej małe zestawienie propozycji na prezent dla dziecka. Edukacyjne, rozwojowe lub po prostu do przytulenia. Może znajdziecie w nim idealny podarunek dla swojego malca.

ŁÓDKA NA BALON – rozwijające przede wszystkim siłę w płucach! Łódką bawimy się podczas kąpiei, a napędzamy ją swoim oddechem właśnie. Świetny pomysł na zabawkę dla maluchów, które uwielbiają jak rybka, długo bawic się w wodzie.

Koszt: 10 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

ZESTAW DO DZIERGANIA – czyli powrót do przeszłości. Z pewnością taka zabawka na pierwszy rzut przegrywa z całą masą elektornicznych wyzań, jakie dzieciaki mają na wyciągnięcie ręki. Warto jednak rozważyć ten zakup (nie tylko dla dziewczynki, ale może właśnie dla chłopca). Zestaw rozwinie motorykę oraz poczucie estetyki malca. Polepszy koncentrację, nauczy wytrwałości.

Koszt: 20 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

GRA MEMORY – z pewnością wszystkim znana, ale tutaj akurat w ładnej filcowej oprawie. Ręcznie robiona z pewnością posłuży dużej niż papierowa wersja.

Koszt: 20 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

PUZZLE DO KOLOROWANIA – tutaj trochę droższy prezent – dwustronne puzzle. Z jednej strony kolorowy obrazek, z drugiej puzzle czarno-białe do pokolorowania. Do zestawu dołączone są kredki. Dostępne obrazkie to: piraci, dinozaury, farma, morski ogród, pociąg ze zwierzętami oraz zaczarowany ogród.

Koszt: 49 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

KOLEJKA – PRZECIĄGNIJ KULKĘ – teraz coś ze starej, dobrej Ikea. Drewniana zabawka, która bardzo dobrze rozwija motorykę malucha. Warto zwrócić uwagę na układankę – wieżę, z tej samej serii. Wieża, to pamiętne okręgi, które trzeba ułożyć od największego do najmniejszego.

Koszt: 19-29 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

MIŚ USZATEK – pamiętacie bajkę o dzielnym i mądrym misiu? Z pewnością, ale Wasz maluch już niekoniecznie, jeżeli macie sentyment do tego pluszaka z opadniętym uszkiem możecie zakupić go na prezent. Miś występuje w paru konfiguracjach ubraniowych.

Koszt: 36 zł

Znajdziesz pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Powrót

Popularne artykuły

Rozwiń