Uodpornij się
Suplement diety ACIDOLAC® BABY - ilustracja

Suplement diety ACIDOLAC® BABY

Acidolac Baby saszetkiSuplement diety ACIDOLAC® BABY - 10 lub 20 saszetek

Bifidobacterium BB-12® / Fruktooligosacharydy (FOS)

Acidolac® Baby suplement diety to preparat łączący w składzie szczep bakterii probiotycznych Bifidobacterium BB-12® i fruktooligosacharydy (FOS). 

Produkt można stosować w celu uzupełniania flory bakteryjnej jelit w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym może dojść do zmian w składzie mikroflory.

Składniki

w 1 saszetce

w 2 saszetkach

Bifidobacterium BB-12®

4 mld

(4 x 109 CFU*)

8 mld

(8 x 109 CFU*)

Fruktooligosacharydy (FOS)

0,5 g

1 g

*Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii

Składniki: maltodekstryna, fruktooligosacharydy (FOS), liofilizowany szczep bakterii Bifidobacterium BB-12®, substancja przeciwzbrylająca mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (zawiera soję).

Połączenie składników ułatwia zasiedlanie jelit przez bakterie probiotyczne i wydłuża czas ich przeżycia.

Zalecane spożycie: Niemowlęta i dzieci 1-2 saszetki dziennie.

W przypadku dzieci karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki. Dla niemowląt zawartość saszetki należy wymieszać z wodą lub mlekiem, a w przypadku dzieci od 2. roku życia i dorosłych produkt może być spożywany również z jogurtem lub bezpośrednio z opakowania.

Produkt nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować produktu jeśli kiedykolwiek wcześniej wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na spodzie opakowania.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce.

Zawartość netto: 15 g (10 saszetek x 1,5 g), 10 lub 20 saszetek

Producent: 
Medana Pharma S.A.
ul. Władysława Łokietka 10, 98-200 Sieradz

Powrót

Poznaj pozostałe produkty