Uodpornij się
Suplement diety ENTERO ACIDOLAC® kapsułki  - ilustracja

Suplement diety ENTERO ACIDOLAC® kapsułki

Entero Acidolac kapsułkiSuplement diety ENTERO ACIDOLAC®
dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych; 10 kapsułek

Entero Acidolac® jest preparatem zawierającym liofilizowane kultury drożdżowe, probiotycznego szczepu Saccharomyces boulardii oraz fruktooligosacharydy (FOS).

Entero Acidolac® suplement diety można spożywać w czasie trwania antybiotykoterapii i/lub biegunki infekcyjnej, w podróży ze zmianą strefy klimatycznej.
Saccharomyces boulardii, zawarte w Entero Acidolac®, to dobrze przebadane kultury drożdżowe dla dzieci i dorosłych.

Produkt zawiera liofilizowane kultury drożdży, które dzięki zastosowanej technologii DRcapsTM są zabezpieczone przed działaniem niszczącym kwasów i enzymów trawiennych w żołądku. Kapsułki DRcapsTM zapewniają bezpieczne dotarcie drożdży do jelit.

Składniki:

Liofilizowane kultury drożdży szczepu Saccharomyces boulardii; fruktooligosacharydy (FOS); hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca guma gellan; barwnik dwutlenek tytanu; substancja przeciwzbrylająca mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (zawiera soję). Entero Acidolac® nie zawiera białka mleka krowiego, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.

Zalecane spożycie:

Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połykać popijając wodą. Nie popijać zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami. Można spożywać w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków. 

Składniki

1 kapsułka

2 kapsułki

Liofilizowane komórki drożdżowe

szczepu Saccharomyces boulardii

5 mld (5 x 109 CFU*)

10 mld (10 x 109 CFU*)

Fruktooligosacharydy

203,1 mg

406,2 mg


*Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na spodzie opakowania. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować produktu jeśli kiedykolwiek wcześniej wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze od 15°C do 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce.


Producent: 
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański

Powrót

Poznaj pozostałe produkty