Facebook
artykuł poprzedni następny
Zobacz wszystkie

Strefa rodzica

Piosenki
Czytaj

Piosenki, które Twoje dzieci pokochają, a ciebie nie wyprowadzą z równowagi.

5 4 3 2 1

Istnieją piosenki, które pewnie moglibyśmy pokochać wraz z dzieciakami i wspólnie cieszyć się z ich odsłuchiwania. Poniższe propozycje warto potraktować, jako zalążek playlisty mogącej towarzyszyć Wam w porannych przygotowaniach do pracy, przedszkola lub szkoły.

wiosenne porządki
Czytaj

Wiosenne porządki z dzieckiem

5 4 3 2 1

Ciekawski maluch, zaglądający do każdej szuflady lub biorący w ręce kryształowy wazon babci Stasi może przysporzyć nawet palpitacji serca. Jakie jest na to rozwiązanie? Porządki z dzieckiem...

Nowlijki
Czytaj

Nowalijki

5 4 3 2 1

Grasz w zielone? Gram! Masz zielone? Ano właśnie… Chociaż tegoroczna zima była dla nas łaskawa, to mimo wszystko na straganach i w naszych osiedlowych sklepach warzywnych nadal królują potężne bulwy buraków i miałkie pomidory pozbawione smaku oraz zapachu, które...

Śniadanie
Czytaj

Drugie śniadanie – zaskocz swojego brzdąca!

5 4 3 2 1

Kiedy nastaje wiosenna pora chodzenie do szkoły staje się prawdziwą męczarnią, bo jak można skupić się na równaniach, czy historii średniowiecza, kiedy przez okno wchodzi nam zielone? Spróbujmy kawałek tej słonecznej, ciepłej pogody przenieść do naszego śniadaniowego pudełka. To najlepsze miejsce, w którym możemy schować chociaż część wiosennych kolorów. 

Nawadniania oraz uzupełniania składniki mineralne w organizmie

Acidolit®, saszetki stosuje się w stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu nawadniania oraz uzupełniania składników mineralnych w organizmie zarówno podczas biegunki jak i biegunki połączonej z wymiotami.

  Zobacz  
Zobacz wszystkie

Strefa Dziecka